• Vstavané skrine

zisti viac
Materiály Orientačné ceny
Vstavané skrine sú ideálnym riešením s nedostatkom odkladacieho miesta,využijú efektívne každý priestor. Vstavané skrine sa daju zhotoviť v lubovolnej šírke, výške a hlbke . Taktiež v šikmine, podkrový a v atipických priestoroch.Preto su vstavané skrine velmi praktickým a oblúbenym dizajnovým doplnkom v domacnosti.

VNÚTRO SKRINE

Interier vstavanej skrine je rovnako dôležity ako miesto kde bude vstavana skrina umiestmena,preto si treba dobre premysliet ci Vaše oblečenie radšej veiate ,ukladate do police alebo do šuflika.Najčastejšim vybavenim  vstavanych skrin  su police,vešiakove tyče,šuflíky,výsuvné koše a výsuvné police.Taktiež sa vstavane skrine vyuzivaju na odkladanie vysavacu,žehliacej dosky,sušiaku,čistiacich prostriedkov…všetko zavisi od predstavy a potrebách zákaznika.

DVERE

Dvere na vstavané skrine sa vyrábajú z 10mm laminátového drevodekoru, ktorý je osadený do kvalitných hlinikovych profilov. Taktiež sa ako výplň používa zrkadlo, lakované sklo(lacobel), .Dvere môžu byť tiež delené – drevodekor/sklo, sklo/sklo…nespočetné množstvo kombinácií podľa vkusu zákazníka.

Ako postupovať ak mam záujem o vstavanu skrinu

-kontaktovať nas na uvedenom tel.čisle,alebo mailom( 0915 064 213 / info@simadoor.com )

-dohodnuť si zameranie

- na zameranie donesieme kompletny vzorkovnik,dohodneme si material,rozmer a

vnutorne vybavenie skrine  

- po zamerani Vam oznamime konečnu cenu  

-ak budete s cenou spokojny pristupime k objednavke  

-dodanie a montaž je do 10 pracovnych dni   

-zameranie a nacenenie je nezavezne a bezplatne